| FAQ |  Szukaj |  Użytkownicy |  Grupy |  Download | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości |
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
[Sprzedam] Czasopisma
Autor Wiadomość
Suavek 


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 776
Wysłany: 12-07-2008, 17:19   [Sprzedam] Czasopisma

Powoli robię porządki w szafkach wyciągając przy tym tony starych czasopism, które zajmują mi chyba większość posiadanego miejsca. Wyrzucać szkoda a może ktoś to przygarnie (za pewną opłatą oczywiście ;> ).

W nawiasach podaję numer czasopisma ogólnie, od momentu wydania. Wcześniej podaję numery z danego roku. Czasami zdarza się, że trafia się numer podwójny, co liczę jako jedną sztukę. Sumę egzemplarzy podaję na końcu. W przypadku wątpliwości - pytać.

1. Bajtek

Numery:
1988 - 1,3-6 (25, 27-30)
1989 - 4 (40)
1990 - 2,3 (53/54, 55/56)
1991 - 1,2,5-8,10,11 (59, 60, 63-66, 68, 69)
1992 - 2,8,9 (78, 84, 85)
1993 - 1,2,6,8/9,10-12 (89, 90, 94, 96/97, 98-100)
1994 - 1-12 (101-112)
1995 - 1-12 (113-124)
1996 - 1-9/10 (125-134)



W sumie 59 numerów. Lata do 1994 są losowe, potem kompletne wszystko. Stan ogółu oceniam na dobry. Wiadomo, lata to swoje ma, przez co obecne są różne zagięcia, drobne uszczerbki itp. Niemniej jednak nie zauważyłem aby jakikolwiek egzemplarz miał urwaną okładkę czy coś w tym stylu.

2. Top Secret

Numery:
1990 - Grudzień (2)
1991 - Luty-Wrzesień (3-6)
1992 - Maj-Grudzień (10-13)
1993 - Styczeń-Listopad (14-21)
1994 - Styczeń-Grudzień (22-33)
1995 - Styczeń-Grudzień (34-45)
1996 - Styczeń-Październik (46-54)

W sumie 50 numerów. Brakuje 1, 7,8 i 9. Poza tym jest to komplet. Stan dobry, może z małym minusem. Czasopisma są kompletne, bez żadnych porwanych stron, okładek itp. Niemniej jednak wiele lat minęło i widać ich wiek. Część z nich może być lekko pogięta na rogach bądź "nadszczerbiona". Jedna uwaga - numer drugi (Grudzień 1990) ma jako jedyny naderwaną okładkę co widać na zdjęciu. Zapewne wina tego, że leżał na dnie, i przy przesuwaniu on cierpiał najbardziej. Ostatni natomiast ma nieco mocniejsze niż reszta zagięcia/naderwania na rogu. Reszta jak najbardziej cała.


Tył okładki numeru drugiego
Rozerwana okładka drugiego numeru
Numer trzeci dla porównania
Numer 53 dla porównania


3. Secret Service / News Service

Numery:
1993 - Czerwiec-Grudzień (3-8)
1994 - Styczeń-Grudzień (9-19)
1995 - Styczeń-Grudzień (20-30)
1996 - Styczeń-Grudzień (31-41)
1997 - Styczeń-Grudzień (42-52)
1998 - Styczeń-Grudzień (53-63)
1999 - Styczeń-Grudzień (64-74)
2000 - Styczeń-Wrzesień (75-82)
2001 - Maj (90)

W sumie 81 numerów. 11 na rok - w lipcu i sierpniu wychodził podwójny. Jak widać nie posiadam numerów 1 i 2 ale poza tym jest to komplet do 82 numeru. 90 grattis można powiedzieć, kupiłem go z ciekawości po roku przerwy. Całość w stanie dobrym mniej więcej. Numerów jest sporo więc nie sprecyzuję - jedne wyglądają lepiej a inne gorzej. Niemniej jednak nie powinno być żadnych porwanych stron czy większych uszczerbków. Jedyną uwagę mam do numeru 26, któremu odpadła okładka (jest, ale nie trzyma). Obecne miejscami drobne zagięcia bądź naderwania wynikłe z długotrwałego trzymania magazynów w szafie.


Okładka 26 numeru

Oprócz tego:
KOMPENDIUM WIEDZY Secret Service
Wydanie pierwsze i drugie. Pierwszy tematycznie obejmuje numery 01-34 a drugi 33-42. Stan dobry, może z lekkim minusem. Wszystko jest w porządku ale okładki posiadają lekkie ślady oraz nadszczerbienia. Osobna pozycja - można zakupić bez całości czasopisma.



4. Gambler

Numery:
1994 - Styczeń-Grudzień (2-13)
1995 - Styczeń-Grudzień (14-25)
1996 - Styczeń-Grudzień (26-37)
1997 - Styczeń-Grudzień (38- 49)
1998 - Styczeń-Grudzień (50-61)
1999 - Styczeń-Grudzień (62-73)

W sumie 72 numery. Jest to KOMPLET, brakuje tylko pierwszego numeru wydanego w 1993. Jest to wersja z Gambler CD, czyli numery z Września i Grudnia 1996 oraz już na stałe od Marca 1997 do końca (tak były wydawane, żadnych nie brakuje). Wszystkie CD wchodzą w skład zestawu! Stan samych czasopism tradycyjnie - dobry. Trafiają się egzemplarze lepsze i gorsze. Niektóre okładki posiadają mniejsze lub większe uszczerbki (zagięcia lub drobne naderwania) ale ogólnie wszystko trzyma się kupy i nie odpada (a przynajmniej nie zauważyłem). Stan wszystkich płyt także świetny - od wielu lat leżą wszystkie w kopertach zamknięte w plastikowym segregatorze. Drobna uwaga - numer z czerwca 1996 ma błąd w druku na okładce i ma podany rok 95.




5. PC Gamer CD (Po polsku)

Numery:
1996 - Czerwiec-Grudzień (1-6)
1997 - Styczeń-Grudzień (1-12)

Komplet z lat 1996-1997. Nie wiem czy później czasopismo w ogóle wychodziło ale ja nic nie mam. Stan DB/BDB. Wszystko kompletne, nie podarte, ale w paru miejscach są zagięcia. Oczywiście wszystkie CD wchodzą w skład zestawu.



6. RESET

Numery:
1997 - Maj-Grudzień (1-8)
1998 - Styczeń-Grudzień (9-20)
1999 - Styczeń-Grudzień (21-32)
2000 - Styczeń-Wrzesień (33-41)
2001 - Lipiec/Sierpień (51)

W sumie 42 numery. Od pierwszego do 41 komplet, później przestałem zbierać i 51 kupiłem jedynie z ciekawości. Jest to wydanie Reset CD, czyli od 22 numeru dołączane były płyty, które także wchodzą w skład zestawu. Stan ogólnie dobry / dobry plus. Wszystko jest całe, nie porwane, okładki z tego co zauważyłem nie odlatują. Tradycyjnie, obecne okazyjne zagięcia bądź drobne uszczerbki na krawędziach.


Tył okładki pierwszego numeru
Okładka pierwszego numeru


7. PC Format

Numery:
2000 Wrzesień-Grudzień (1-4)
2001 Styczeń-Październik (5-14)



W sumie 14 numerów. W skład zestawu wchodzą wszystkie płyty dołączane do czasopisma. Stan ogólnie dobry plus - mogą się trafić okazyjne uszczerbki, zagięcia, bądź ślady palców na okładce (taki materiał) ale ogólnie wszystko kompletne, nie porwane.

8. NET

Numery:
2000 Kwiecień-Grudzień (1-9)
2001 Styczeń-Lipiec/Sierpień (10-16)

W sumie 16 numerów. Ogółem wszystko jak w przypadku PC Format, czyli płyty wchodzące w skład zestawu i podobny stan całości.



9. Computer Studio

Numery: 3/94 (18)
Wydania specjalne: 5/93, 1/94, 2/94, 3/94

Stare to to ale jak na gazetkę z przeciętnej jakości papieru trzyma się dobrze. Nic nie odlatuje ani nie jest porwane, tradycyjnie obecne drobne zagięcia bądź naderwania.



10. Gry Komputerowe

Numery:
1993 - 1 (1)
1994 - 1-12 (2-11)
1995 - 1-4 (12-14)
1996 - 5/6, 7/8, 9/10, 11 (26-29)

W sumie 18 numerów. Komplet od pierwszego do czternastego. Numery z 1996 kupione były z ciekawości. Stan podobnie jak Computer Studio, z wyjątkiem czterech ostatnich (właśnie z 1996), które mają lekko poddarte/naruszone okładki. W numerze 26 okładka jest nieco luźna, ale się trzyma.



11. CD Action

1999 - Kwiecień, Wrzesień-Grudzień (35,40-43)
2000 - Styczeń-Grudzień (44-55)
2001 - Styczeń-Grudzień (56-68)
2002 - Styczeń-Grudzień (69-81)
2003 - Styczeń-Listopad (82-92)

W sumie 54 numery. Roczniki 2001 i 2002 posiadają specjalny trzynasty numer wydany w grudniu. Stan ogólnie dobry plus bądź bardzo dobry minus. Wszystko trzyma się kupy, nie jest podarte, powyrywane. Obecne tradycyjnie drobne zagięcia lub naruszenia po bokach okładki. W niektórych numerach mogą być jakieś braki (typu wycięta okładka na CD z pełnej wersji).
W skład zestawu wchodzą niemal wszystkie płyty dodawane do czasopisma, wraz z pełnymi wersjami. Wszystko działa (a przynajmniej działało gdy ostatnio z nich korzystałem). Z tego co sprawdziłem to brakuje tylko trzech pełnych wersji, a mianowicie Fallout, Fallout 2 i Viva Football. Nie mam pojęcia gdzie się te płyty podziały, gdyż nie mogłem ich nigdzie znaleźć. Tym samym o ile ich nie znajdę to nie wchodzą one w skład zestawu. Oprócz tego do czasopism posiadam wszelkie Tipsomaniaki czy inne bzdetne kalendarze dodawane jako bonusy. Numer 81 nie posiada pudełka na płyty ale małe etui CDA, które także dorzucam (nie ma go jednak na zdjęciu).
Możliwe sprzedawanie pisma w rocznikach lub większych partiach. Nie na sztuki jednak.




12. Action Plus

Numery:
1999 - Wrzesień-Grudzień (20-23)
2000 - Styczeń-Listopad (24-33)
2001 - Październik (43)
2002 - Listopad-Grudzień (56-57)
2003 - Styczeń (58)

W sumie 18 numerów. Późniejsze wydania miały dołączane płyty CD. Tutaj uprzedzam, że jednej brakuje, a dokładnie z pełną wersją gry CueClub (nie pamiętam który numer dokładnie). Całość oceniam na dobry minus bądź dostateczny plus. Wszystko jest całe, lecz okładki starszych numerów lekko ucierpiały i posiadają lekkie naderwania lub zgięcia. Z późniejszymi jest nieco lepiej.


Okładka numeru pierwszego

13. Świat Gier Komputerowych

Numery: 10/00, 11/00, 5/01, 8/01, 5/02, 8/02, 1/03, 7-8/03 (podwójny).

ŚGK Wydanie specjalne:
4/02 - Jak tworzyć film
1/03 - Fantasy/MMORPG

Jak widać w tym przypadku numery są losowe, tak więc w grę wchodzi zarówno sprzedaż całości, jak i pojedynczych numerów. Te oddam za grosze, i więcej w sumie wyniosą koszta wysyłki niż właściwe czasopisma ;> . Do tych dołączane były płyty CD, które także wchodzą w skład zestawu (jeśli czegoś nie znajdę natychmiast daję znać oczywiście). Stan ogólnie oceniam na bardzo dobry minus. Całkiem nieźle się te pisemka uchowały i nie zauważyłem żadnych poważniejszych wad.




14. Gamestar

Numery:
01/2003
04/2003 w wersji mini

Widocznie było kupione z czystej ciekawości. Numer pierwszy posiada płyty CD. Numer czwarty to wydanie miniaturowe, tj. w formacie chyba nawet mniejszym niż A5. W sumie ciekawy pomysł, i prawdę mówiąc szkoda, że się nie sprawdził. Stan bardzo dobry minus - jedynie okładki lekko ponaginane, ale nic nie jest porwane itp. Możliwość sprzedaży na sztuki. W sumie mogę nawet za pół-darmo oddać, zakładając, że kupujący pokryje koszta wysyłki.



15. Konsole (Wydanie specjalne Click)

Numer z lipca 2003r. Nie mam pojęcia czy był to pojedynczy eksperyment czy też wychodziło tego więcej. Tak czy inaczej pojedynczy numer w stanie bardzo dobrym z małym minusem.



16. SFERA

Numery 1-6/2003. Czasopismo o tematyce Fantasy i Science-Fiction. Sześć numerów, chyba wszystkie gdyż nie pamiętam abym znalazł w kioskach kolejne. Stan bardzo dobry minus - jedynie okładki mają lekkie zagięcia. Wszystko kompletne, bez naderwań itp. Do któregoś dołączona była także płyta CD, ale jej poszukiwania zakończyły się niepowodzeniem. Jeśli jednak ją znajdę to oczywiście dorzucam.



17. KAWAII

2001 - Grudzień/Styczeń-Październik/Listopad (29-34)
2002 - Grudzień/Styczeń-Październik/Listopad (35-40)
Wydanie specjalne "100% DragonBall" 01/2002
2003 - Grudzień/Styczeń-Czerwiec/Sierpień (41-44)

Zdaje się pierwsze czasopismo o tematyce mangi i anime. Numer 41 miał dołączoną książeczkę "Rysujemy z Kawaii", która także wchodzi w skład zestawu. Niektóre numery posiadały także płyty CD, które także powinienem mieć (nie wiem czy wszystkie, te co znalazłem widać na zdjęciu). Stan waha się od dobrego do bardzo dobrego. Część numerów ma lekko obtarte okładki (taki papier) a część - głównie nowsze - są prawie jak z kiosku. Znalazłem nawet jakiś bzdetny papierowy daszek na gumce oraz zestaw naklejek - wszystko w zestawie.
Numer specjalny mogę sprzedać osobno, choć preferowałbym całość.



Oprócz tego:
Kompendium Kawaii 4 Lato 2002. Do książeczki dołączany był pierwszy film Dragonball na kasecie VHS, ale niestety jak teraz sprawdziłem to nie mogę go znaleźć w szufladzie z kasetami, tak więc wstępnie sprzedaję samo pisemko. Jeśli jednak znajdę to oczywiście dodam go grattis, gdyż nie wiem czy ma to dzisiaj jakąś szczególną wartość. Stan bardzo dobry z minusem - okładka posiada lekkie ślady ale ogólnie wszystko śliczne i całe.



18. Faktor X

Numery 1-21 oraz do tego segregator na pierwsze 16 pism. Czasopismo poświęcone zjawiskom paranormalnym i temu podobnym. Stan samych pism oceniam na bardzo dobry, może z drobnym minusem. Natomiast na segregatorze widać drobne otarcia bądź inne ślady. Wszystko jednak kompletne, bez szczególnych wad.



----

W sumie już nie czasopisma ale może ktoś się skusi.

Silent Hill: Dying Inside
Numery 1 i 2. W sumie wydane były trzy ale ostatniego nie posiadam. Stan bardzo dobry. Oddam za pół darmo.



Alien vs Predator
Dark Horse Comics. TM-Semic Wydanie Specjalne 3/94.
Dość stary komiks przedstawiający zarówno Obcych jak i Predatorów. Stan dostateczny - okładka jest mocno poobcierana, posiada lekkie naderwania. Strony są już pożółkłe, ale wszystko jest kompletne, bez podarć i tym podobnych. Po prostu okładka nieco opłakana, ale trzyma się spokojnie reszty komiksu.


Star Wars Episode I oraz Star Wars Episode II
Komiksowe adaptacje dwóch filmów nowej trylogii. Wydanie od Egmont, w języku polskim. Stan pierwszego oceniam na dobry, ze względu na lekko poobcieraną okładkę. Drugi natomiast bardzo dobry. Strony w obu przypadkach są kompletne, nie porwane.





Ok, wstępnie wszystko. Mam jeszcze porozdzielanego na chyba trzy szafki CHIPa wraz z dołączanymi do niego płytami, ale już mi się nie chce spisywać numerów. Ogólnie dużo tego, więc po prostu jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę dać znać, wtedy sprawdzę dokładnie.

Cen nie podaję gdyż nie mam pojęcia ile to może być warte, dlatego czekam na propozycje. Ogólnie nie bać się pytać - astronomicznych kwot też nie oczekuję, chcę po prostu się tego pozbyć a jednocześnie trochę zarobić przy tym ;> .

Nie sprzedaję czasopism na sztuki, chyba, że w opisie zaznaczyłem inaczej. W niektórych przypadkach możliwa sprzedaż w partach (np. określone roczniki).

W przypadku zakupu większej ilości magazynów proszę się liczyć z kosztami wysyłki, które przekroczyć mogą nawet 20zł (powyżej 10kg zdaje się i o określonych gabarytach). Tą kwestię ustalę dokładnie przy ewentualnym zamówieniu.

Jakość zdjęć musicie mi wybaczyć, ale nie potrafię dobrze operować światłem. Stąd jedne są lepsze a drugie gorsze.

Czekam na propozycje.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem.
 
 
Suavek 


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 776
Wysłany: 14-12-2008, 21:44   

Gdyby ktoś był zainteresowany, wrzuciłem komiksy SH Dying Inside na allegro. 4zł dla forumowiczów ;> (wysyłka do uzgodnienia, może być nawet list zwykły ekonomiczny za 2zł jeśli ktoś chce). Prawie darmo, a miałbym na dwa piwa ;) .

Reszta czasopism w sumie nadal aktualna, gdyby ktoś jednak chciał ;) .

Ceny z wysyłką:

Bajtek - 110zł
Secret Service/News Service - 100zł
Gambler - 120zł
Reset - 80zł
PC Format - 35zł
NET - 35zł
Gry Komputerowe 45zł
CD Action - 180zł
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti
Modified by Devlock for Silent Hill Town Center
Powered by Silent Hill Fever